نمايش نتايج 1 تا 9 از 9

تاپیک: مشاوره در خرید و راه اندازی دوربین مدار بسته

پيش فرض مشاوره در خرید و راه اندازی دوربین مدار بسته

سلام

در کار خانه چوپ که دارای 3 سوله می باشد می خواهیم دوربین نصب کنیم....اگه ممکنه بفرمایید در مارک هایی (LG - Samsung - Panasonic - ...) که هست کدوم بهتره و از لحاط هزینه هم خیلی بالا نباشه..فکر کنم حدود 12 تا 16 دوربین لازم باشه....

DVR چه مارکی خوبه؟

ممنون..

پيش فرض انتخاب مارک مناسب برای پروژه

با سلام
    برای انتخاب مارک برای انجام پروژه دوربین مداربسته باید با توجه به امکانات یک مدل با مارکهای دیگر مقایسه شود لذا برای انتخاب دوربین بالای قیمت 350 هزار تومان من مارک پاناسونیک مدل cw480 , cw500 رو پیشنهاد می کنم
    برای دوربین زیر قیمت 200 هزار تومان مارک b2001 سامسونگ رو پیشنهاد می کنم
    و برای دوربین که قابلیت خواندن پلاک ماشین و حساسیت بالا در تاریکی رو داشته باشد
    دوربین ال جی مدل 903 رو که قیمت بالا 520 هزار تومان رو دار پیشنهاد می کنم

برای انتخاب دوربین های ضد آب و با قابلیت دیدن در تاریکی مطلق دوربین مارک lilin مدلهای
    PIH930H-PIH920 -PIH542H-PIH386XWP رو پیشنهاد می کنم

برای دستگاه DVR هم مارک LILIN 6064 ,6061 و سامسونگ مدل 1650 رو استفاده کردم کیفیت و امکانات خوب بوده
    من شخصا از DVR مارک پاناسونیک و ال جی استفاده نکردم

پيش فرض

ممنون از جوابت.....دوربین هایی که می خواهیم در کارخانه نصب کنیم بیشتر حالت نظارتی داره تا امنیتی.

برای همین فکر کنم هزینه زیادی لازم نباشه....حالا نظرتون چیه؟...ایا همون سامسونگ کافیه؟...بعد از مدتی کیفیت پایین نمیاد؟..البته یکی از دوستان گفت که سامسونگ دوربین هاش بعد از مدتی افت کیفیت داره...

پيش فرض انتخاب دوربین با قیمت مناسب و کیفیت ماندگار

با سلام
    شما باید محدود هزینه که برای این پروژه در نظر دارید مشخص کنید بعد چند طرح برای شما
    معرفی کنم در صورت امکان محل اجرای پروژه یا استان خودتون رو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله امیر دشت پیما نمايش پست
    با سلام
    شما باید محدود هزینه که برای این پروژه در نظر دارید مشخص کنید بعد چند طرح برای شما
    معرفی کنم در صورت امکان محل اجرای پروژه یا استان خودتون رو هم اگه معرفی کنید ممنون میشم
    سلام

محل : صفادشت کرج

هزینه هر چی کمتر بهتر.....ولی کیفیت کار و قطعات خیلی پایین نیاد.....حدود زیر 5 تا7 میلیون.....گفتم حدود 12 تا 16 دوربین.....

پيش فرض استفاده از مارک lilin , zview در پروژه

با سلام مجدد
    شما برای دوربین های داخل سالن از دوربین های pih930 lilin و جاهای که طول بیشتری دارند دوربین دید درشب ضدآب zview680 استفاده کنید
    برای محیط های کوچکتر هم از دوربین lili pih542h استفاده کنید برای قسمتهای اداری هم از دوربین سقفی zview 610
    برای دستگاه dvr lilin6164 استفاده کنید

تمامی تجهیزات بالا مال کشور تایوان بوده و شرکت lilin سابقه تولید دوربین بیشتر از 30 سال داره و من تو این چند سال یک برگشتی از این مارک نداشتم
    سایت شرکت هم :www.meritlilin.com
    امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید واقع بشه

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله امیر دشت پیما نمايش پست
    با سلام مجدد
    شما برای دوربین های داخل سالن از دوربین های pih930 lilin و جاهای که طول بیشتری دارند دوربین دید درشب ضدآب zview680 استفاده کنید
    برای محیط های کوچکتر هم از دوربین lili pih542h استفاده کنید برای قسمتهای اداری هم از دوربین سقفی zview 610
    برای دستگاه dvr lilin6164 استفاده کنید

تمامی تجهیزات بالا مال کشور تایوان بوده و شرکت lilin سابقه تولید دوربین بیشتر از 30 سال داره و من تو این چند سال یک برگشتی از این مارک نداشتم
    سایت شرکت هم :www.meritlilin.com
    امیدوارم این اطلاعات برای شما مفید واقع بشه
    آقا یک دنیا ممنون.......قیمت حدودی رو هم میشه بگی؟ از کجا می تونم با قیمت مناسب بگیرم؟........

و اینکه نظرت در مورد دوربین های Wirelss چیه؟...اصلا ارزش داره روش فکر کنیم؟....چون فکر می کنم سیم کشی زیاد داریم...سه تا سوله هر کدوم 250 متر و ارتفاع 5 تا 6 متر........با این تفاسیر نظرتون چیه؟....

ممنون...

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله steward نمايش پست
    سلام

در کار خانه چوپ که دارای 3 سوله می باشد می خواهیم دوربین نصب کنیم....اگه ممکنه بفرمایید در مارک هایی (LG - Samsung - Panasonic - ...) که هست کدوم بهتره و از لحاط هزینه هم خیلی بالا نباشه..فکر کنم حدود 12 تا 16 دوربین لازم باشه....

DVR چه مارکی خوبه؟

ممنون..
    سلام امیدوارم این سایت بتونه در انتخاب دوربین مناسب بهتون کمک کنه.
    http//mojcctv.com
    ويرايش توسط elham asadi : August 3rd, 2016 در ساعت 16:41

پيش فرض

انتخاب برند یا مارک دوربین های مدار بسته حتی برای حرفه ای های بازار هم کار سختی است. در این مطلب به شما کمک می کنیم بتوانید این کار را با دقت خوبی انجام دهید.
    چرا برند مهم است؟

برند به نوعی اعتبار محصول شما را مشخص می کند. الزاما استفاده از برندهای غیر مشهور یا حتی تجهیزات بدون برند به معنی خراب بودن و بی کیفیت بودن تجهیزات شما نیست.
    زمانی که شما یک دستگاه را با برندی معتبر میخرید به این معناست که آن شرکت کیفیت این محصول را تضمین می کند. طبیعتا هرچه شرکت تضمین کننده بزرگتر و خوش نام تر باشد کیفیت محصول نیز بالاتر است.
    چه رابطه ای بین برند و کیفیت وجود دارد؟

زمانی که یک شرکت بزرگ محصولی را تولید می کند توجه بیشتری به کیفیت ساخت آن خواهد داشت. این بعنی احتمالا طول عمر این محصول بالاتر از محصولات دیگر است. البته باید بدانید که هر محصول هر قدر هم با کیفیت باشد طول عمری دارد و ممکن است خراب شود.
    چه رابطه ای بین برند و قیمت وجود دارد؟

به صورت عمومی شرکتهای خوش نام و مشهور هزینه های جاری بیشتری دارند و این هزینه ها قیمت تجهیزات تولیدی انها را افزایش می دهد. این هزینه حتی میتواند تجهیزات را به سمت لوکس شدن ببرد. یک وسیله لوکس وسیله است که نسبت کیفیت به قیمت آن توچیح منطقی ندارد و مشتری آن را تنها برای پرستیژ تهیه میکند.
    به عنوان یک مشاور معمولا به مشتریان توصیه نمی کنم از تجهیزات مداربسته لوکس استفاده کنند.
    طبقه بندی برندها

دوربین های موجود در ایران از نظر نوع برند به سه دسته طبقه بندی می شوند:
    برندهای جهانی: یک شرکت تولید کننده خارجی محصولی را با برندی خاص تولید کرده و وارد کننده همان محصول را با همان برند به شما میفروشد.
    برندهای ایرانی: یک واردکننده محصولی را بدون برند وارد کرده و بر روی ان برندی اضافه کرده و می فروشد.
    بدون برند: یک وارد کننده محصولی را بدون برند وارد کرده و آن را بدون برند می فروشد.
    به صورت عمومی بیشتر پیچیدگی موجود در بازار به علت وجود برندهای ایرانی به وجود امده است. توجه کنید که این برندها الزاما بی کیفیت نیستند ولی نباید انها را به عنوان یک برند جهانی بخرید.
    چطور برندهای را خوب بشناسم؟

ساده ترین کار کمی تحقیق است. شناسایی محصولات بدون برند از دو نوع دیگر ساده تر است. بر روی جعبه این محصولات معمولا هیچ نوع نام از برند محصول نیامده. تجهیزات نیز کاملا فاقد برند هستند. این تجهیزات معمولا ارزان قیمت ترین تجهیزات مداربسته را تشکیل میدهند.
    قسمت پیچیده کار تشخیص برندهای ایرانی از جهانی است. برای این کار اولین مرحله چک کردن وبسایت تولید کننده است. برندهای جهانی همگی دارای یک وبسایت اختصاصی هستند در حالی که خیلی از بندهای ایرانی فاقد وبسایت هستند. یا در وبسایت انها اطلاعات درستی از محصولات وجود ندارد. با این حال برخی وارد کنندگان تجهیزات مداربسته وبسایتی نیز برای محصولات خود ایجاد کرده اند. در صورتی که در رابطه با تشخیص برندهای تردید داشتید می توانید از کارشناسان ما کمک بخواهید.
    اگر میخواهید ریسک انتخاب خود را پایین بیاورید میتوانید به این لیست مراجعه کنید. این لیست نشان دهنده 50 شرکت برزگ تولید کننده تجهیزات حفاظتی جهان است. تمامی برندهای موجود در لیست از شرکتهای بزرگ و معتبر تولید کننده این تجهیزات هستند.
    کدام برندها را انتخاب کنم؟

به عنوان یک مجری با سابقه در زمینه سیستم های مداربسته ما روی هیچ برندی اصراری نخواهیم داشت. ترجیح ما بر این خواهد بود که با توجه به نیاز هر مشتری و سقف هزینه های انها برندی را به انها معرفی کنیم. اما هنواره به تمامی مشتریان خود تنها تجهیزات با برندهای جهانی را توصیه می کنیم و در صورت استفاده از برندهای ایرانی این کار را با شفافیت کامل برای مشتری انجام میدهیم.
    در صورتی که در این رابطه به مشاوره نیاز داشتید میتوانید از طریق ایمیل یا تلفن از ما مشاوره بگیرید.
    ويرايش توسط roozbeh.rahmani : July 11th, 2017 در ساعت 17:06

قوانين ارسال